Вішалка в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- Під замовлення
- Код: В-136.1
Відправка з 07 квітня 20262 301 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Немає |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 301 ₴





