Тумба в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- Під замовлення
- Код: Мр-2428
Відправка з 07 квітня 20261 499 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 499 ₴





