Полиця навісна Полиця для книг настінна, навісні полиці з ДСП-полички в спальню, ванну, кухню

- В наявності
- Код: ПН-664
815 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота полиці | 8 см |
| Глибина полиці | 28 мм |
| Тип навісної полиці | пряма |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина (довжина) полиці | 66.4 мм |
- Ціна: 815 ₴






