Стелаж, полиця на 10 комірок у спальню, в офіс, у вітальню з ДСП

- В наявності
- Код: А-84
2 399 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Сірий, Венге |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1079 мм |
| Глибина шафи | 279 мм |
| Ширина шафи | 1039 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 399 ₴





