Підставка для взуття, шафа для речей, стелаж для дому, книг ДСП, МДФ вологостійкий

- В наявності
- Код: А-119
3 649 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 кг |
| Висота шафи | 1833 мм |
| Глибина шафи | 333 мм |
| Кількість внутрішніх полиць | 20 шт. |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина шафи | 542 мм |
- Ціна: 3 649 ₴








