Вологостійка шафа з полицями у ванну під пральну машину ДСП

- В наявності
- Код: А-107
1 948 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма пенала | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 4 шт. |
| Тип мебели | шафа для взуття |
| Колір | Колір |
| Тип призначення | Вологостійка шафа з полицями у ванну під пральну машину ДСП МДФ |
- Ціна: 1 948 ₴










