Книжкова полиця з висувними шухлядами, стелаж для дому, полиця для книг, стелаж для книг з ДСП

- В наявності
- Код: А-77
2 249 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1710 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Ширина шафи | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 249 ₴










