Полиця для книг настінна, навісні полиці з ДСП-полички в спальню, ванну, кухню (2 шт.)

- В наявності
- Код: А-66
1 449 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота полиці | 60 см |
| Глибина полиці | 15 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 60 мм |
- Ціна: 1 449 ₴







