Комод для речей у спальню в класичному стилі на 3 ящики без ручок ДСП

- В наявності
- Код: Б-4
3 699 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 76 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
| Тип призначення | Комод для речей у спальню в класичному стилі на 3 ящики без ручок ДСП |
- Ціна: 3 699 ₴










