Стильна тумба під Телевізор із 2 полицями та відділеннями, у вітальню, спальню

- В наявності
- Код: А-106
2 299 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 360 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 299 ₴






