Полиця кутова Полиця для книг настінна, навісні полиці з ДСП-полички в спальню, ванну, кухню

- В наявності
- Код: А-60
1 349 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип мебели | полиця |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 349 ₴






