Комплект стандартних приліжкових тумбочок із шухлядою (2 шт.)

- В наявності
- Код: А-26
1 689 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота тумбочки | 410 мм |
| Глибина тумбочки | 292 мм |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина тумбочки | 386 мм |
- Ціна: 1 689 ₴










