Підлогове дзеркало в рамі для приміркової та спальні МДФ вологостійкий

- В наявності
- Код: А-94
2 549 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1590 мм |
| Матеріал виготовлення рами | Ламіноване Дсп |
| Тип аксесуара | Дзеркало |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики дзеркала | |
| Призначення | Для одягу |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Регульовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Матеріал рами | МДФ |
| Стан | Нове |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип призначення | Підлогове дзеркало в рамі для приміркової та спальні МДФ вологостійкий |
- Ціна: 2 549 ₴









