Приліжкова тумбочка

- В наявності
- Код: ТБ-293
1 699 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 43 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 699 ₴





