Підлогова дизайнерська тумбочка на 2 ящики без ручок у спальню

- В наявності
- Код: Б-7
1 999 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
| Тип призначення | Підлогова дизайнерська приліжкова тумбочка на 2 ящики без ручок у спальню |
- Ціна: 1 999 ₴









