Дзеркало у ванну ДСП, дзеркало.

- В наявності
- Код: А-14
1 249 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 249 ₴






