Полиця навісна з дзеркалом, шафка у ванну, вологостійкий ДСП, дзеркало.

- В наявності
- Код: А-51
1 749 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 208 мм |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 749 ₴









