Тумба під пральну машину, шафа у ванну з полицями ДСП, МДФ Вологостійки Шафа-пейд пральну машину

- В наявності
- Код: А-29
4 799 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дверка | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1854 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мебели | шафа для взуття |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 4 799 ₴






