Комод ДСП у спальню, ванну, кухню

- В наявності
- Код: А-53
2 199 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 95 см |
| Глибина комода | 30 см |
| Ширина комода | 30 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліщаток | 4 шт. |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 199 ₴





