Комод тумба без ручок під тв із шухлядами та полицями в спальню ванною кухню ДСП

- В наявності
- Код: Б-3
4 369 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 75 мм |
| Глибина стійки | 39 мм |
| Кількість коліщаток | 4 шт. |
| Тип мебели | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ-телевізор, Під аудіо-відео апарату, Під домашній кінотеатр, Під плазмовий і РК телевізор |
| Колір | Вибрати колір |
| Ширина стійки | 150 мм |
| Тип призначення | Комод тумба без ручок під тв із шухлядами та полицями в спальню ванною кухню ДСП |
- Ціна: 4 369 ₴










