Тумба ТБ без ручок ДСП у спальню, ванну, кухню

- В наявності
- Код: Б-6
4 299 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53 мм |
| Ширина тумби | 150 мм |
| Глибина тумби | 39 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 4 299 ₴










