Стіл журнальний, кавовий столик, столик до вітальні,Cтол журнальний з шухлядою

- В наявності
- Код: А-46
2 118 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 28 кг |
| Висота столика | 481 мм |
| Глибина столика | 588 мм |
| Довжина столика | 96 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 118 ₴







