Шафа зі штангою без ручок для одягу в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- Під замовлення
- Код: Б-2
Відправка з 07 квітня 20266 399 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2117 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 554 мм |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1002 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 6 399 ₴










