Шафа з полицями двостулкової для одягу та взуття в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

Новинка
- В наявності
- Код: А-8
3 899 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 390 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 1780 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дручка | 2 шт. |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 7 шт. |
| Тип мебели | шафа для взуття |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 3 899 ₴








