Стелаж у кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- В наявності
- Код: А-2
1 599 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1165 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 599 ₴




