Стелаж під взуття в кімнату, у спальню, передпокій з ДСП, МДФ

- В наявності
- Код: А-78
2 049 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | шафа для взуття |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 935 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 4 шт. |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 2 049 ₴










