Шафа, пенал у ванну, кухню, спальню підлоговий, без ручок, МДФ, ДСП.

- В наявності
- Код: А-117
1 749 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 749 ₴





