Тумбочка під телевізор, комод під ТВ із дверцятами та полицею, ДСП 16 мм.

- В наявності
- Код: А-87
3 627 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 350 мм |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 916 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 3 627 ₴










