Тумба низ 400 мм (без стільниці)

- Під замовлення
- Код: К-14
Відправка з 05 квітня 20261 487 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БМФ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 824 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 1 487 ₴




