Тумба ТВ Hugo 160 см Телевізор, у вітальню, спальню під tv 160х50х33.4 см

Новинка
- Немає в наявності
- Код: GF-hugo160
3 289 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 15 міс |
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Габаритні розміри стійки | |
| Висота стійки | 500 мм |
| Глибина стійки | 335 мм |
| Ширина стійки | 1600 мм |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 500 мм |
| Глибина тумби | 335 мм |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 335 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 7 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП, загартоване скло |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
- Ціна: 3 289 ₴








