Шафа розпашна зі штангою на одну дверку R-0012 від Moreli Білий

- В наявності
- Код: R-0012-white
5 040 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 210-250 см
● Глубина 57 см
● Ширина 51.8 см
Вага: 58-74 кг
Колір: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
● Висота 210-250 см
● Глубина 57 см
● Ширина 51.8 см
Вага: 58-74 кг
Колір: Антрацит, Аппалачі, Бетон, Білий, Венге темний, Сонома, Бетон темний, Бетон тефра, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Зелений Димчастий, Кашемір
Виробник: Moreli/Украина
Опис : Шафа розпашна R-0012 від Moreli — стильне та практичне рішення для зберігання одягу. Оснащена міцною штангою для вішаків, що дозволяє зручно розміщувати речі, запобігаючи їх зминанню. Виготовлена з ЛДСП, має петлі з дотягуваням для плавного закривання дверей. Компактна ширина робить її ідеальною для гардеробу, спальні чи передпокою. З можливістю вибору лівого або правого відкривання. Регульовані ніжки дозволяють легко адаптувати шафу до будь-якої поверхні. Опціонально можна додати антресоль, розширюючи простір для зберігання.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер:
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту: ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 518 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Полиця для білизни | 2 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 518 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 040 ₴


