Комод з 4 шухлядами та прихованими ручками T-215 Moreli

- В наявності
- Код: T-215
3 906 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 100 см
● Глибина 40 см
● Ширина 80 см
Вага: 38 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 100 см
● Глибина 40 см
● Ширина 80 см
Вага: 38 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Модель комодів «Т-215» від виробника Moreli відрізняється високою практичністю та місткістю. Чотири ящики висуваються за допомогою телескопічних напрямних, які розраховані на велику кількість циклів використання. У зв'язку з цим виріб має рекордну довговічність.
Про надійність комода, а також стійкість до механічних пошкоджень, говорить 16-мм ДСП, з якої виготовлений корпус та фасади. Своєю чергою для краю фасаду, кришки та корпусу використовується сучасний та зносостійкий матеріал, як ПВХ.
Потайні ручки, розташовані на фасаді, не псують стильний зовнішній вигляд та додають йому сучасність.
Про надійність комода, а також стійкість до механічних пошкоджень, говорить 16-мм ДСП, з якої виготовлений корпус та фасади. Своєю чергою для краю фасаду, кришки та корпусу використовується сучасний та зносостійкий матеріал, як ПВХ.
Потайні ручки, розташовані на фасаді, не псують стильний зовнішній вигляд та додають йому сучасність.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 3 906 ₴



