Навісна полиця для декору в вітальню, спальню T-8 Moreli

- В наявності
- Код: T-8
810 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 60 см
● Ширина 104.8 см
● Глибина 18 см
Вага: 9 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Антрацит/білий, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Білий/сонома, Венге, Венге/білий, Сонома, Сонома/білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 60 см
● Ширина 104.8 см
● Глибина 18 см
Вага: 9 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Антрацит, Антрацит/білий, Бетон, Бетон/білий, Білий, Білий/антрацит, Білий/сонома, Венге, Венге/білий, Сонома, Сонома/білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Поличка Т8 поєднує в собі елегантний дизайн і практичність. Вона ідеально підходить для використання в якості полиці для книг, декоративних предметів чи пам'яток. Завдяки своєму універсальному дизайну і різноманіттю кольорів, вона гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи йому стиль і зручність.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 600 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 180 мм |
| Довжина | 1048 мм |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1048 мм |
- Ціна: 810 ₴




