Полиці настінні, для книг, декору від Moreli GT-0037

- В наявності
- Код: GT-0037
450 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 10 см
● Ширина 60 см
● Глибина 15 см
● Висота 10 см
● Ширина 45 см
● Глибина 15 см
● Висота 10 см
● Ширина 30 см
● Глибина 15 см
Вага: 3.5 кг
Кольори : Сонома, Бетон, Венге, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 10 см
● Ширина 60 см
● Глибина 15 см
● Висота 10 см
● Ширина 45 см
● Глибина 15 см
● Висота 10 см
● Ширина 30 см
● Глибина 15 см
Вага: 3.5 кг
Кольори : Сонома, Бетон, Венге, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Полиці GТ0037 ідеально підходять для зберігання малих предметів, книг чи декоративних елементів. Їх компактні розміри дозволяють використовувати їх у невеликих приміщеннях або створювати композиції з кількох полиць. Оберіть колір, що гармонійно впишеться у ваш інтер'єр, і насолоджуйтесь організованим і стильним простором.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 150 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 мм |
- Ціна: 450 ₴


