Полиця настінна, для книг, декору від Moreli GT-0031

- В наявності
- Код: GT-0031
465 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 16.6 см
● Довжина 91.4 см
● Глибина 16.6 см
Вага: 5 кг
Кольори : Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 16.6 см
● Довжина 91.4 см
● Глибина 16.6 см
Вага: 5 кг
Кольори : Бетон, Білий, Венге, Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Полиця навісна GТ0031 стане ідеальним рішенням для зберігання книг, декоративних предметів, ікон або пам'яток. Її стильний дизайн і вибір кольорів дозволяють легко інтегрувати її в будь-який інтер'єр - від класичного до сучасного. Вона може бути чудовим доповненням для вітальні, кабінету або спальні, створюючи організований і затишний простір.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 166 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 166 мм |
| Довжина | 914 мм |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге темний |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 914 мм |
- Ціна: 465 ₴


