Тумба приліжкова з 2 шухлядами в спальню з чорними ручками T-203 від Moreli

- В наявності
- Код: T-203
1 868 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 49 см
● Глибина 35 см
● Ширина 45 см
Вага: 15.5 кг
Кольори: Білий, Дуб сонома, Бетон, Бетон/Білий фасад, Білий/Антрацит фасад, Білий/Дуб Сонома фасад, Дуб Сонома/Білий фасад, Дуб Сонома/Антрацит Фасад
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 49 см
● Глибина 35 см
● Ширина 45 см
Вага: 15.5 кг
Кольори: Білий, Дуб сонома, Бетон, Бетон/Білий фасад, Білий/Антрацит фасад, Білий/Дуб Сонома фасад, Дуб Сонома/Білий фасад, Дуб Сонома/Антрацит Фасад
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Приліжкова тумбочка Т203 - це елегантний і практичний елемент спальні, який додасть стиль і зручність до вашого інтер'єру. Вона має оптимальні розміри для розміщення поруч з ліжком і забезпечить вам зручний доступ до необхідних речей під час сну. Обирайте один із доступних кольорів, щоб ідеально вписати тумбочку в ваш спальний інтер'єр. Вага тумбочки забезпечить її стійкість і надійність. Придбайте тумбочку Т203 від Moreli, щоб створити затишний та стильний простір у вашій спальні!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 49 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Ширина тумби | 45 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + білий |
- Ціна: 1 868 ₴



