Тумба приліжкова в спальню, з фасадами без ручок T-225 від Moreli

- В наявності
- Код: T-225
1 697 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 50 см
● Глибина 40 см
● Ширина 40 см
Вага: 15 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Cонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 50 см
● Глибина 40 см
● Ширина 40 см
Вага: 15 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Cонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Приліжкова тумба Т225 від Moreli - це ідеальне рішення для організації вашої спальні. Завдяки оптимальним розмірам і стильному дизайну, вона стане не лише функціональним елементом, але й чудовим акцентом в інтер'єрі. Виберіть колір або комбінацію кольорів, щоб ідеально вписати тумбу Т225 у ваш спальний простір. Її надійна конструкція і зручність використання зроблять ваш сон ще комфортнішим. Придбайте приліжкову тумбу Т225 від Moreli і насолоджуйтесь естетикою і практичністю вашого спального простору!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Антрацит, Венге темний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 1 697 ₴


