Тумба приліжкова для спальні GT-0025 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-0025
972 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 41 см
● Глибина 29.2 см
● Ширина 38.6 см
Вага: 8 кг
Кольори : Білий, Бетон, Сонома, Венге, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 41 см
● Глибина 29.2 см
● Ширина 38.6 см
Вага: 8 кг
Кольори : Білий, Бетон, Сонома, Венге, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба приліжкова G0025 від Moreli - це елегантне і практичне рішення для вашої спальні. Завдяки своїм компактним розмірам і стильному дизайну, вона ідеально впишеться поруч з вашим ліжком, надаючи зручне місце для зберігання різних речей. Оберіть один із доступних кольорів, щоб підкреслити інтер'єр вашої спальні. Вага тумби забезпечить її стабільність і надійність. Придбайте тумбу приліжкову G0025 від Moreli і насолоджуйтесь комфортом і естетикою вашого спального простору!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 41 см |
| Глибина тумби | 29.2 см |
| Ширина тумби | 38.6 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 972 ₴


