Приліжкова тумба з 2 ящиками для спальні ST-0011 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0011
1 627 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 42 см
● Глибина 40 см
● Ширина 40 см
Вага: 15 кг
Кольори : Бетон, Венге, Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 42 см
● Глибина 40 см
● Ширина 40 см
Вага: 15 кг
Кольори : Бетон, Венге, Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Тумба приліжкова SТ0011 стане ідеальним доповненням до вашого спального інтер'єру. Вона має оптимальні розміри для зручного розміщення поруч з ліжком. Оберіть один із доступних кольорів, щоб ідеально вписати тумбу у вашу спальню. Вага тумби забезпечить її стабільність і надійність. Придбайте тумбу приліжкову SТ0011 від Moreli і насолоджуйтесь комфортом і стилем у вашій спальні!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон, Білий, Дуб сонома, Венге темний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 42 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 627 ₴



