Приліжкова тумба на 3 шухляди в спальню T-216 від Moreli

- В наявності
- Код: T-216
1 954 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 75.8 см
● Глибина 39.8 см
● Ширина 40 см
Вага: 20.6 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Білий, Аппалачі, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 75.8 см
● Глибина 39.8 см
● Ширина 40 см
Вага: 20.6 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Білий, Аппалачі, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Приліжкова тумба Т216 від Moreli стане чудовим доповненням до вашої спальні. Вона має оптимальні розміри для зручного розміщення поруч з ліжком і надасть додаткового зберігання для різних предметів. Ви можете обрати один або комбінувати два кольори, щоб створити стильний інтер'єр вашої спальні. Тумба виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність і надійність. Оберіть приліжкову тумбу Т216 від Moreli і насолоджуйтесь комфортом і елегантністю у вашій спальні!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Бетон, Дуб сонома, Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 75.8 см |
| Глибина тумби | 39.8 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Аппалачі |
- Ціна: 1 954 ₴


