Шафа розпашна зі штангою та полицями ST-0027 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0027
10 649 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 220 см
● Глибина 52 см
● Ширина 180 см
Вага: 139.5 кг
Кольори : Бетон, Білий, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 220 см
● Глибина 52 см
● Ширина 180 см
Вага: 139.5 кг
Кольори : Бетон, Білий, Антрацит, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Шафа на три двері ST0027 - це вдале поєднання елегантного дизайну і практичності. Завдяки великим розмірам і простору всередині, ви зможете легко організувати свої речі та зберігати їх впорядковано. Ця шафа стане відмінним рішенням для будь-якого приміщення, де потрібно багато місця для зберігання.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 10 649 ₴




