Шафа розпашна з п'ятьма полицями для одягу ST-0013 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0013
4 230 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 218 см
● Глибина 52 см
● Ширина 60 см
Вага: 62.5 кг
Кольори: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник: Moreli/Україна
● Висота 218 см
● Глибина 52 см
● Ширина 60 см
Вага: 62.5 кг
Кольори: Білий, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома
Виробник: Moreli/Україна
Опис : Шафа з полицями SТ0013 - це стильний і практичний вибір для будь-якого приміщення. Завдяки своїм компактним розмірам, вона ідеально підійде навіть для невеликих кімнат, а велика кількість полиць забезпечить ефективне зберігання вашого одягу, книг та інших речей. Також шафи можна поєднувати з собою , адже шафа відкривається як на ліву так і на праву сторону.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2180 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 230 ₴





