Шафа розпашна для книг і документів RS-1 від Moreli

- В наявності
- Код: RS-1
12 529 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 212.5 см
● Глибина 50 см
● Ширина 124 см
Вага: 115 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Cонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 212.5 см
● Глибина 50 см
● Ширина 124 см
Вага: 115 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори) : Білий, Дуб Cонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Шафа RS-1 - це ідеальний вибір для тих, хто шукає якісні, стильні і функціональні меблі для свого будинку. Вона має достатньо місця для зберігання вашого одягу, білизни та інших речей, завдяки чому ваша кімната буде завжди організованою та зручною.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2125 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 500 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Венге темний, Дуб сонома, Бетон + білий , венге темний, Білий |
| Ширина | 1240 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 12 529 ₴


