Шафа-пенал з полицями для одягу T-217 від Moreli

- В наявності
- Код: T-217
4 510 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 211.7 см
● Глибина 49.8 см
● Ширина 50 см
Вага: 55.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Білий, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Cонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 211.7 см
● Глибина 49.8 см
● Ширина 50 см
Вага: 55.5 кг
Кольори (+ є можливість комбінувати два кольори): Білий, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Cонома, Аппалачі
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Закритий пенал Т217 з поличками - це практичний та стильний елемент для вашого інтер'єру. Його розміри і функціональність дозволяють зберігати різноманітні речі впорядковано і зручно.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2117 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 49.8 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб сонома, Бетон + білий , Білий, Капучіно |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 4 510 ₴


