Стелаж для книг та іграшок на 15 комірок ST-0017 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0017
2 928 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 177.6 см
● Глибина 30 см
● Ширина 178 см
Вага: 46 кг
Кольори : Дуб Cонома, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 177.6 см
● Глибина 30 см
● Ширина 178 см
Вага: 46 кг
Кольори : Дуб Cонома, Антрацит, Бетон, Венге Темний, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж на 15 комірок SТ0017 - це практичний і стильний предмет меблів, який дозволяє ефективно організувати простір вашої кімнати. Його модульна конструкція забезпечує гнучкість в розташуванні комірок, що дозволяє розмістити на ньому різноманітні предмети - від книг до декоративних елементів.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге магія |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 1780 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 928 ₴



