Стелаж для книг та іграшок на 25 комірок ST-0016 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0016
3 990 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 177.6 см
● Глибина 30 см
● Ширина 177.6 см
Вага: 70 кг
Кольори : Білий, Антрацит, Венге Темний, Бетон, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 177.6 см
● Глибина 30 см
● Ширина 177.6 см
Вага: 70 кг
Кольори : Білий, Антрацит, Венге Темний, Бетон, Дуб Сонома
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж на 25 комірок SТ0016 - це практичний та стильний предмет меблів, який дозволяє ефективно організувати простір вашої кімнати чи офісу. Завдяки достатній кількості полиць, він ідеально підійде для зберігання книг, декоративних елементів, посуду та багатьох інших предметів.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге магія |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 990 ₴



