Стелаж для дому та декору на 4 комірки GT-75 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-75
1 362 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 107.6 см
● Глибина 28 см
● Ширина 107.1 см
Вага: 17 кг
Кольори : Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 107.6 см
● Глибина 28 см
● Ширина 107.1 см
Вага: 17 кг
Кольори : Антрацит, Бетон, Венге Темний, Дуб Сонома, Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж GT75 - це ідеальне рішення для організації вашого простору. З його допомогою ви зможете зберегти свої речі впорядковано і ефективно, а його стильний дизайн додасть елегантності вашому інтер'єру.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Бетон, Венге магія |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1076 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Ширина стелажа | 1071 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 362 ₴


