Туалетний столик для ванної кімнати GT-0061 від Moreli

- В наявності
- Код: GT-0061
2 205 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 73.6 см
● Глибина 44 см
● Ширина 80.2 см
Вага: 25.2 кг
Кольори : Бетон, Дуб Сонома, Білий, Венге Темний
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 73.6 см
● Глибина 44 см
● Ширина 80.2 см
Вага: 25.2 кг
Кольори : Бетон, Дуб Сонома, Білий, Венге Темний
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Туалетний столик GТ0061 поєднує в собі елегантний дизайн та практичність. Завдяки своїм компактним розмірам і функціональному дизайну він стане ідеальним доповненням до вашої ванної кімнати. Його широка поверхня і великі ящики дозволять зберігати косметику та аксесуари в порядку, а стильний вигляд зробить вашу ванну кімнату ще більш затишною.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон + білий , Дуб сонома, Венге темний |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 73.6 см |
| Глибина столика | 44 см |
| Довжина столика | 80.2 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 205 ₴


