Стіл комп'ютерний,письмовий стіл з полицями ST-0025 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0025
2 278 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 121.4 см
● Глибина 50 см
● Ширина 144 см
Вага: 32 кг
Кольори : Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома/Антрацит, Венге Темний/Білий, Білий/Дуб Сонома, Бетон/Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 121.4 см
● Глибина 50 см
● Ширина 144 см
Вага: 32 кг
Кольори : Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома/Антрацит, Венге Темний/Білий, Білий/Дуб Сонома, Бетон/Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл SТ0025 - це ідеальне поєднання елегантного дизайну та практичності. З його великою робочою поверхнею ви матимете достатньо місця для роботи, навчання чи творчості. Зручні розміри та якісна конструкція забезпечать комфорт та надійність використання.
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 36 кг |
| Висота | 121.4 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 144 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон + білий, Венге темний + білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
- Ціна: 2 278 ₴


