Стіл комп'ютерний, письмовий стіл з шухлядами та дверцятами ST-0003 від Moreli

- В наявності
- Код: ST-0003
2 410 ₴
+380 (93) 101-55-40
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 76 см
● Глибина 50 см
● Ширина 120 см
Вага: 36.5 кг
Кольори : Бетон/Білий, Бетон, Антрацит, Антрацит/Білий, Венге Темний, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома/Білий ,Білий
Виробник : Moreli/Україна
● Висота 76 см
● Глибина 50 см
● Ширина 120 см
Вага: 36.5 кг
Кольори : Бетон/Білий, Бетон, Антрацит, Антрацит/Білий, Венге Темний, Венге Темний/Білий, Дуб Сонома, Дуб Сонома/Білий ,Білий
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стіл SТ0003 - це не лише зручна робоча поверхня, але й стильний акцент для вашого простору. З його розмірами, що ідеально підходять для багатьох потреб, ви зможете комфортно працювати, вчитися чи створювати. Високоякісні матеріали та надійна конструкція забезпечать тривале використання. Оберіть свій улюблений колір та створіть ідеальний робочий простір зі столом SТ0003!
За оптовою інформацією телефонуйте на номер :
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
0 (67) 897 57 75
Або пишіть на пошту : ord.moreli@gmail.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | Правий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Бетон, Бетон + білий, Венге темний, Венге темний + білий, Дуб сонома, Дуб сонома + білий |
- Ціна: 2 410 ₴


